Servis lyží Brno

Servis

Naše služby

Oprava skluznice

Oprava skluznice

Nejdříve ze všeho zkontrolujeme skluznici a v případě potřeby manuálně opravíme poškozená místa (zatavení škrábanců). K tomu slouží ruční pistole Wintersteiger Baseman, která je koncipována pro natavování polyetylenového drátu na povrch skluznice. Opravované místo má stejné vlastnosti, jako původní povrch. Následné vyrovnání skluznice, dočištění opravovaných míst a příprava skluznice lyže pro následné broušení nové struktury probíhá na stroji Wintersteiger Omega B.

Voskování skluznice

Voskování skluznice

Po kompletním servisu je potřeba skluznici navoskovat a ochránit tak její jednotlivé póry. Díky stroji Wintersteiger Waxjet 93 nedochází k přepalování vosku, což hrozí při voskování pomocí žehliček. Odstranění nadbytečného vosku se provádí jemnými kartáči, případně filcovými pásy. Jde o velmi šetrnou práci.

Seřízení vázání

Seřízení vázání

Pomocí stroje Wintersteiger Safetronic seřizujeme vázání podle evropských norem. Seřízení vázání probíhá na základě vašich lyžařských schopností a fyzických předpokladů.

Bootfitting

A) Atomic Memory fit

A) Atomic Memory fit

Je jednou z nejrychlejších tepelných úprav lyžáků. Technologie Memory Fit zahrnuje tři v jednom. Kromě tvarování vnitřní botičky se přizpůsobuje unikátní lidské noze i samotný skelet a jeho horní část, zvaná manžeta, nebo chcete-li komín. V oblasti nejširšího místa na chodidle, kde riziko otlaků z úzkých bot hrozí nejvíce, se skelet dokáže roztáhnout až o 3 mm na každou stranu, v oblasti kotníku je to dokonce 5 mm (10 mm dohromady). Tvarování probíhá po nahřátí skeletu, po jeho vychladnutí si pak skelet udrží svůj nový tvar i díky novému materiálu Memolink, který se přidává do granulátu pro výrobu skeletů bot Atomic Memory Fit. Celkový proces včetně tvarování vnitřní botičky pak nezabere víc než 20 minut!
B) Salomon Custom Shell

B) Salomon Custom Shell

Salomon, jakožto specialista na dokonalé a pohodlné upevnění nohy v botě, přichází s revoluční technologií Custom Shell. Hlavní přidanou hodnotou této nové technologie je maximální přizpůsobení sjezdové boty přímo na nohu zákazníka. Sjezdová bota pomocí této technologie je schopna se přizpůsobit různým abnormalitám chodila, ať je to příliš široká noha, nebo kůstní výrůstek, atp. Díky speciálnímu tvarovacímu zařízení si zákazníci mohou z obchodu odnést botu vytvarovanou přesně podle jejich nohy, již po 20 minutách a eliminovat tak nepříjemné otlaky během lyžování. Celý proces probíhá přímo v místě prodeje a je k němu zapotřebí jednak speciální „trouba“ na vyhřátí skeletu boty, a chladící návleky.
C) Liquid Fit

C) Liquid Fit

Je revoluční systém přizpůsobení lyžáků Vaší noze od značky Head. Materiál Liquid Fit poskytuje nejpřesnější a nejrychlejší přizpůsobení. Hustota materiálu zajišťuje dokonalou formu v nejkritičtější oblasti boty (kotníku a patní části).

Systém liquid Fit je:

  • 100% Flexibilní – materiál můžeme kdykoli přidat nebo odebrat
  • 100% Komfortní – Nestlačitelný materiál zajišťuje pohodlné přizpůsobení noze
  • 100% Výkon – Hustota materiálu je navržena tak, aby zvýšila držení nohy v lyžáku pro maximální výkon

Kontaktujte nás

Adresa

ZebraStores s.r.o.
Bílanská 2461/16
Kroměříž
Česká republika